طراحی سایت طوطی نت

طراحی سایت

مشاوره تخصصی رایگان

امروزه داشتن یک وب سایت جزء ضروری ترین نیازها شده است . گسترش فناوری اطلاعات و همچنین به لطف وجود تلفن های همراه هوشمند و اینترنت پر سرعت شاهد ایجاد بازاری بالقوه در فضای مجازی و افزایش فروش محصولات بوده ایم . همچنین با شیوع ویروس کرونا شاهد افزایش چند برابری فروش توسط سایت ها و فروشگاه های اینترنتی هستیم . از این رو داشتن یک سایت فروش برای هر کسب و کار و شرکتی ضروری می باشد . همکاران ما در طوطی نت آماده ارائه تخصصی ترین مشاوره ها به صورت رایگان برای شما عزیزان هستند .

مشاوره طراحی سایت رایگان
طراحی سایت طوطی نت programmer

هر استارتاپ و کسب و کار نو در حوزه فناوری اطلاعات که شروع به فعالیت می کند نیاز به ایجاد بستری اختصاصی برای ارائه خدمات و همچنین ارتباط با مشتریان خود را دارد . تیم حرفه ای و قدرتمند طوطی نت با سابقه و رزومه خوب در بخش طراحی پرتال و نرم افزار آماده ارائه بهترین خدمات به عزیزان استارتاپی با بهترین شرایط می باشد .

طراحی سایت شرکتی

هر شرکت فعال و معتبری در زمینه های مختلف برای معرفی و همچنین اعتبار دهی به فعالیت خود نیاز به یک وب سایت خوب و حرفه ای دارد . ما در طوطی نت این امکان را برای شما فراهم می کنیم که وب سایت حرفه ای و کار آمد خود را داشته باشید تا در روند کار شما باعث بالا رفتن شاخص های مثبت درآمدی و اعتبار دهی به شرکت و کار شما شود .

company2طراحی سایت طوطی نت

ساخت فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی با تراکنش های میلیاردی و فروش های بسیار زیاد نسبت به فروشگاه های فیزیکی و محلی سهم بسیار زیای از فروش بازار و اقتصاد را به خود اختصاص داده اند به خصوص از زمان اوج گیری بیماری کرونا تمایل خرید مردم از طریق آنلاین 70 درصد بیشتر شده است . تیم حرفه ای طوطی نت در زمینه طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی و همچنین کمک به رونق فروش کسب و کار شما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است .

طراحی سایت طوطی نت online shop
طراحی سایت طوطی نت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

در گذشته پزشکان برای معرفی و چیره دستی خود ابزار خاصی نداشتند ، به مرور بعضی ها روی تراکت های کاغذی و صرفا برای محلی خاص اقدام به تبلیغ مطب خود میکردند . در دنیای امروز معرفی به صورت سنتی دیگر کاربرد ندارد و باید از طریق فضای مجازی و وب سایت اقدام به معرفی کار به تمام مردم در تمام نقاط دنیا انجام شود . طوطی نت این کار را برای شما پزشکان عزیز اناجم می دهد تا بنوانید کار خوب خود را به همه معرفی کنید

طراحی سایت آگهی

با کمک طراحی سایت دایرکتوری می‌توانید مشتری را به فروشنده وصل کنید. اینگونه وب سایت‌ها مانند دیوار و شیپور را حتما دیده‌اید که این کار را انجام می‌دهند. اگر دوست دارید یک وب سایت دایرکتوری داشته باشید به ما بگویید تا پلن طراحی سایت آگهی و دایرکتوری را برایتان محیا کنیم.

طراحی سایت طوطی نت website